Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Moje mini ZOO

Malý knírač Vinyan

    Jméno: Magie Nair Vinyan

    Narozen: 23. 12. 2014 v Simferopole (Krym)

    Plemeno: Knírač malý černostříbřitý

    Chovatel: Galyna Trunova

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chovný pes 

Magie Nair Mille Mercis                                                        New Lemar Ostap Bender

Vinyho maminka                                                                    Vinyho tatínek

 

 Vinyho babička Бьюша

 

Chovatelskou stanici Magie Nair jsem objevila před rokem na zrádném :-) Facebooku, když chovatelka Galyna Trunova nabízela krásného černostříbřitého pejska. Jednak byl pejsek už více jako půlroční, jednak jsem měla zrovna štěně - střeďáka Jantara a jednak jsem měla ještě aspoň zbytky rozumu :-) Tak jsme si alespoň psaly a já jsem zjistila, že ačkoli je Krym šíleně daleko, není problém dopravit štěně do ČR. A rok byl klid.

Po roce se opět objevila štěňátka k odběru. A snad ještě krásnější a hlavně tvrdosrstá! Začala jsem si s Galynou "nazávazně" psát, Galyna mi poslala videa 10 týdenních pejsků a byla jsem v pasti! Vybírala jsem si ze tří nejhezčích nekupírovaných kluků a nakonec vybrala VINYANA heart. Pejska podle mě s nejtvrdší srstí a kratším ocáskem. Povahou by měli být všichni tři podobní, temperamentní malí knírači. Navíc Viny byl chovatelkou označen jako drzý, který potřebuje výchovu.

Tak nakonec zbytky rozumu šly naprosto stranou a do popředí se vedrala moje 30-ti letá touha po malém černostříbřitém knírači!!! SNY SE MAJÍ PLNIT NEJEN O VÁNOCÍCH smiley A ROZHODLA JSEM SE PRO SVŮJ NEJVĚTŠÍ ŽIVOTNÍ SEN!

Ještě stejný týden, kdy jsem řekla ANO, Galina zjistila možnost dopravy Mikrobusem, který jede trasu Krym - Ukrajina-Polsko - ČR - Rakousko -Itálie - Francie - Španělsko - Německo, a Viny by mohl příští týden vyrazit na dlouhou a náročnou cestu za námi. Přípravy na štěňátko nebyly nijak náročné, poskládat přepravku, koupit do ní dečku, najít malé obojky a vodítka, připravit mističku, klikry, malé hračky a koupit štěněcí granule Magnusson. A pak jen čekat na telefon od paní Zariny, která malého bojovníka doprovází, venčí a krmí.

Viny vyrazil 24. 3. 2015 ve 13:00 hodin Krymského času ze Simferopolu a dnes, 25. 3. 2015 je na cestě. Dorazit k Brnu by měl až zítra, tj. 26. 3. 2015 večer. Nervozita stoupá...

 

Fotky do Vinyanova ALBA

Narodilo se nás 6 kluků, jeden jako druhý! Já, Vinyan, jsem dostal zelenou mašličku.

  

    

A to jsem já, Vinyan!heart

  

 

Kluk jako buk a chci do světa :-)

Trasa, po které přijede maličký Viny do Brna!

 

26. 3. 2015 11:40 Konečně telefon zvoní (včera večer a dneska ráno byl vyplý) a mluvím se Zarinou. Mluví jako kulomet a do toho trochu vypadává signál. No ale nakonec zjistím, že už jsou v Polsku, že snad zná místo srazu (Rohlenka) a že jim do Brna chybí 450 km. Tak přibližně za 5 hodin bychom se měli setkat!

Seznamování s novými kamarády a novým prostředím

   

 Seznamka na akademické půdě.

Viny výzkumník - odběry vody ze studánek v ŠLP

 

Výcvikový tábor Zahradiště - červenec 2015

Učíme se hledat osoby v sutinách, kdepak jsi Soničko, kam jsi to zmizela?

 

Budeš hledat pána, pozor, kde je, hledej!

Jé teto, co to děláš?

Naše pracovní skupina, já Vinuška, Ričinek, Jerry a Jantar. Po ranní stopě.

Zkoušení výstavního postoje

 

  

 

 

 

TOPlist